DPN-5402EOL EOS

Abonentinis GPON ONT įrenginys su 4 10/100/1000Base-T prievadais, 1 GPON prievadu ir 2 FXS prievadais
Kur įsigyti

Aprašymas

Naujos GPON technologijos naudojimas

Įrenginys DPN-5402 GPON (Gigabit Passive Optical Network) ONT (Optical Network Terminal) užtikrina sujungimą su OLT klasės GPON įrenginių optiniu kanalu ir 10/100/1000 Mbps Gigabit sujungimą su galutiniu vartotoju. Vienas pagrindinių GPON technologijos privalumų yra optimalus duomenų srauto pralaidumo naudojimas. Ši technologija yra žingsnis į priekį siekiant užtikrinti naujų greitaeigių internetinių aplikacijų panaudojimą namuose bei biuruose. O šis ONT įrenginys  užtikrina patikimą, didelį duomenų pralaidumą turintį ir didelius atstumus veikiantį ryšį vartotojams, gyvenantiems ir dirbantiems nutolusiuose pastatuose ar verslo centruose.

Greitaeigė prieiga prie interneto

DPN-5402 siūlo optinių skaidulų technologiją telekomunikacinių paslaugų tiekėjams, kurie gali patenkinti augančius poreikius ir užtikrinti maksimaliai didelį greitį, teikiamą optinėmis skaidulomis. Įrenginys palaiko simetrinį darbo režimą ir teikia įvairius tinklo plėtros variantus butams, mokykloms ir kitiems panašaus tipo pastatams.

Aplikacijų palaikymas

Įrenginys palaiko šias aplikacijas: IPTV, VOD (Video-On-Demand), VoIP (Voice over IP), VPN (Virtual Private Networks), Web puslapius, pranešimų realiu laiku paslaugas ir elektroninį paštą.

Balso paslaugų palaikymas

Įrenginys DPN-5402 turi 2 FXS prievadus, kurie sudaro sąlygas naudotis tiekėjo teikiamomis balso paslaugomis.  

Bendros charakteristikos

LAN charakteristikos:

  • Palaiko 10BASE-T (IEEE 802.3)
  • Palaiko 100BASE-TX (IEEE 802.3u)
  • Palaiko 1000BASE-T (IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab)
  • Palaiko IEEE 802.3x Flow Control (PAUSE frame)
  • Autonegotiation palaikymas, palaiko automatinį greičio ir poliariškumo (MDI/MDIX) nustatymą
  • Palaiko 1522 baitų dydžio Ethernet paketą (Tag Packet)
  • 10M, 100M, 1000M greičio nustatymas rankiniu būdu
  • Kabelio tipas: UTP (5e kategorija)
  • Palaiko 802.1Q VLAN (iki 32 VLAN, VID1 – 4094)
  • VLAN Trunk, VLAN pagal vartotojo prievadą ir paslaugų tipą

Įrenginio sąsajos su vartotoju:

  • GPON prievadas (SC jungtis)
  • 4 10/100/1000BASE-TX Gigabit Ethernet prievadai (jungtis RJ-45)
  • 2 VoIP FXS prievadai (jungtis RJ-11)

GPON charakteristikos:

  • Išeinantis srautas (Siųstuvas): 1310 nm +/- 50 nm, maksimalus greitis 1.244 Gbps
  • Įeinantis srautas (Imtuvas): 1490 nm, +/- 10 nm, maksimalus greitis 2.488 Gbps
  • 1 prievadas su  SC jungtimi ir galimybe prisijungti optiniu kabeliu iš tinklo įrangos pusės
  • Kabelio tipas: optinis vienamodis kabelis
  • Maksimalus ONT dažnių skirstytuvų kiekis: priklauso nuo OLT galimybių
  • Maksimalus duomenų perdavimo atstumas: 20 km
  • Palaiko IGMP v1/v2/v3 Snooping, 16 įrašų, galimybė įjungti/išjungti, Fast leaving
  • UNI prievado nustatymas (greitis, dvipusis duomenų perdavimo režimas, srauto valdymas, įjungimas/išjungimas, automatinis režimas)
  • Adresų valdymas (pridėti, pašalinti, išvalyti MAC adresą)
  • ONT dying gasp
  • ONT autentiškumo nustatymas
  • AES šifravimas
  • MAC adresų išmokimas

VOIP charakteristikos:

  • 2 FXS prievadai: įeinantys ir išeinantys skambučiai, trijų dalyvių konferencija, skambučio peradresavimas, skambinančioji identifikavimo atvaizdavimas
  • Balso kodekai: 711 a-law, G.711 u-law, G.723.1a, G.729a, G.729b
  • Balso perdavimas: atitinka RTP (RFC1889)
  • Call Control SIP (RFC3261)
  • T.38 Fax relay
  • Aido slopinimas

Indikatoriai:

  • Power
  • Link (PON)
  • ACT (PON)
  • LAN (1-4)
  • WAN
  • Phone (1-2)
  • VoIP

Fiziniai parametrai

Maitinimas:

  • Įeinantis: 100-240 V, kintama srovė
  • Išeinantis: 12 V, nuolatinė srovė, 1.0 A
  • Maitinimo įjungimo/išjungimo mygtukas

Išmatavimai:

  • 195 x 123 x 38 mm

Temperatūra:

  • Darbo: 0º ÷ 40º C
  • Saugojimo: -40º ÷ 70º

Saugojimo aplinkos drėgmė:

  • Iki 95%, be susidarančio kondensato

Sertifikatai:

  • FCC Class B
  • CE

Sertifikatai

Informacija užsakymui

Paveikslas

DPN-5402/B
Vaizdas iš priekio
Vaizdas iš galo

Parsisiuntimui

Taip pat žiūrėkite