Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Toote omadused:
24-port 10/100/1000 Mbps and 2-port SFP 1000 Mbps
Sidustooted:

DGS-1100-26/ME  24-port 10/100/1000 Mbps and 2-port SFP 1000 Mbps

Optional SFP Transceivers
DGS-712  1000 Base-T copper
DEM-310GT  1000BASE-LX, single-mode, 10 km
DEM-311GT  1000BASE-SX, multi-mode, 550 m
DEM-312GT2  1000BASE-SX, multi-mode, 2 km
DEM-314GT  1000BASE-LHX, single-mode, 50 km
DEM-315GT  100BASE-ZX, single-mode, 80 km
DEM-330T/R  Gigabit WDM transceiver, single-mode 10 km
DEM-331T/R  Gigabit WDM transceiver, single-mode 40 km
Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |