Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia

Fast Ethernet mittehallatavad kommutaatorid


DES-1005A/C1
5-Port 10/100 Switch

DES-1005A/E1
5-Port 10/100 Switch

DES-1005A/E2
5-Port 10/100 Switch

DES-1005C
5-Port 10/100 Mbps Unmanaged Switch

DES-1005D/N3
5-Port 10/100 Switch

DES-1005D/O2
5-Port 10/100Mbps Unmanaged Switch

DES-1005P
1 PoE pordiga 5-pordiline kommutaator

DES-1008A/E1
8-Port 10/100 Switch

DES-1008C
8-Port 10/100 Mbps Unmanaged Switch

DES-1008D/K3
8-Port 10/100 Switch

DES-1008D/L2
8-Port 10/100Mbps Unmanaged Switch

DES-1008FR/PRO
7 x 10/100Base-TX pordiga kommutaator + 1 x 100Base-FX optiline port (SC, BiDi SMF, kuni 20 km) (sisseehitatud pordi kaitsega)

DES-1008P
8-Port Desktop Switch with 4 PoE Ports

DES-1016A/E1
16-port 10/100 Switch

DES-1024A/E1
24 Port 10/100 Switch

DGS-1005A/B1
5-Port Gigabit Switch

DGS-1005A/C1
5-Port Gigabit Switch

DGS-1005C
5-Port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Switch

DGS-1005D/H2
5-Port Gigabit Switch

DGS-1008A/B1
8-Port 10/100/1000 Switch

DGS-1008A/C1
8-Port Gigabit Switch

DGS-1008C
8-Port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Switch

DGS-1008D/I2
Unmanaged 8-Port Gigabit Switch

DGS-1008P/B1
8-Port Gigabit Ethernet PoE Switch

DGS-1016A/B1
16-Port Unmanaged Gigabit Switch

DGS-1024A
24-Port Unmanaged Gigabit Switch

Fast Ethernet mittehallatavad 19


DES-1008P+
8-Port Unmanaged Switch with 8 PoE Ports

DES-1016A
Mittehallatav 16-pordine 10/100BASE-TX kommutaator

DES-1016C
16-Port 10/100 Mbps Unmanaged Switch

DES-1016D
16 Port 10/100 Switch

DES-1016D/F1
Mittehallatav 16-pordine 10/100BASE-TX energiasäästlik kommutaator

DES-1018MP
16 Ports 10 / 100 Mbps PoE + 2 10 / 100 / 1000BASE-T / SFP Combo Ports Unmanaged Switch

DES-1018P
8 Ports 10 / 100 Mbps PoE + 8 Ports 10 / 100 Mbps + 2 10 / 100 / 1000BASE-T / SFP Combo Ports Unmanaged Switch

DES-1024C
24-Port 10/100 Mbps Unmanaged Switch

DES-1024D/E1
24-Port 10/100 Switch

DES-1024D/F1A
24 Port 10/100 Switch

DES-1026G
24 pordine 10/100Base-TX kommutaator + 2 x 10/100/1000Base-T porti

DES-1026G/E1
24-port 10/100Mbps Switch With 2 Gigabit Copper/SFP ports

DES-1026G/RV
24-Port Layer 2 Switch Plus 2 Gigabit Ports

DES-1050G
48 pordine 10/100Base-TX kommutaator + 2 porti 10/100/1000Base-T

DES-1050G/C1
48-Port Unmanaged Ethernet Switch With Copper Gigabit Uplinks

Gigabit Ethernet 19" räkitavad kommutaatorid


DGS-1008MP
8-Port Desktop Switch with 8 PoE Ports

DGS-1016C
16-Port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Switch

DGS-1016C
16-Port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Switch

DGS-1016D/F1
16-Port 10/100 Switch

DGS-1016D/F2
16-Port Gigabit Switch

DGS-1016D/G1
16-Port Unmanaged Gigabit Switch

DGS-1024C
24-Port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Switch

DGS-1024D
24-Port Unmanaged Gigabit Switch

DGS-1024D/F1
24-Port Gigabit Switch

DGS-1026MP
26-Port Unmanaged Gigabit PoE Switch

Smart Switches Fast/Gigabit Ethernet series EasySmart


DES-1100-06MP
4-Port 10/100Mbps and 2-Port 10/100/1000Mbps Web Smart Switch with 4 PoE Ports

DES-1100-10P
8-Port 10/100Mbps and 2 combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports Web Smart switch with 8 PoE ports

DES-1100-16
Juhitav EasySmart 16-pordiline10/100Base-TX kommutaator

DES-1100-24
Juhitav EasySmart 24-pordiline10/100Base-TX kommutaator

DES-1100-26
24-Port 10/100Base-T + 2 Combo 10/100/1000Base-T/SFP EasySmart Switch

DGS-1100-05
Five 10/100/1000Base-T Port EasySmart Switch

DGS-1100-08
Eight 10/100/1000Base-T Port EasySmart Switch

DGS-1100-08P
Eight 10/100/1000Base-T PoE Port EasySmart Switch

DGS-1100-08PD
8-Port 10/100/1000Base-T + 1 PD port switch

DGS-1100-10MP
8-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port SFP 1000 Mbps PoE switch

DGS-1100-10MPP
8-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port SFP 1000 Mbps PoE switch

DGS-1100-16
EasySmart Switches

DGS-1100-18/B1
Gigabit Ethernet Switch

DGS-1100-24
24-port 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet Switch

DGS-1100-24P/B1
Gigabit Ethernet Switch

DGS-1100-26/B1
Gigabit Ethernet Switch

DGS-1100-26MP
24-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port Combo 1000BASE-T/SFP PoE switch

DGS-1100-26MPP
24-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port Combo 1000BASE-T/SFP PoE switch

Gigabit Ethernet Smart Switches with CLI support


DGS-1100-06/ME
Managed L2 Metro Ethernet Switch

DGS-1100-10/ME
Managed L2 Metro Ethernet Switch

DGS-1100-16/ME
16-port 10/100/1000 Mbps

DGS-1100-18/ME
16-port 10/100/1000 Mbps and 2-port SFP 1000 Mbps

DGS-1100-24/ME
24-port 10/100/1000 Mbps

DGS-1100-24P/ME
Gigabit Metro Ethernet Switch 12-port 10/100/1000 Mbps PoE and 12-port 10/100/1000 Mbps

DGS-1100-26/ME
24-port 10/100/1000 Mbps and 2-port SFP 1000 Mbps

Fast/Gigabit Ethernet Web Smart kommutaatorid


DES-1210-08P
8-pordiline PoE-ga Web Smart lüliti

DES-1210-08P
8-ports 10/100 Base-TX PoE Web Smart Switch

DES-1210-28
24-pordine Web Smart switch 2 x 10/100/1000BASE-T pordiga, 2 kombo pordiga 10/100/1000BASE-T/SFP

DES-1210-28/ME/A
Metro Ethernet Switch

DES-1210-28P
28-pordiline PoE-ga Web Smart lüliti

DES-1210-52
48-Port Web Smart Switch with 2 10/100/1000BASE-T, 2 combo 10/100/1000BASE-T/SFP

DES-1210-52/C1
Web Smart Switch with 48 10/100Base-TX + 2 10/100/1000Base-T + 2 Combo 10/100/1000BASE-T/ 100/1000SFP ports

Fast/Gigabit (Green) Ethernet Web Smart kommutaatorid


DGS-1210-10
Web Smart Switch with 8 Port 10/100/1000 Mbps and 2-port SFP

DGS-1210-10P
Web Smart Switch with 8 Ports 10/100/1000 Mbps PoE and 2-port SFP

DGS-1210-20
Web Smart Switch with 16 Port 10/100/1000 Mbps and 4-port SFP

DGS-1210-28
Web Smart Switch with 24 Port 10/100/1000 Mbps and 4-port SFP

DGS-1210-28/B1A
24-Port 10/100/1000Base-T + 4 SFP Web Smart Switch

DGS-1210-28MP
Web Smart Switch with 24 10/100/1000 Mbps PoE ports and 4 SFP ports

DGS-1210-28P
Web Smart Switch with 24 Port 10/100/1000 Mbps PoE and 4-port SFP

DGS-1210-52
Web Smart Switch with 48 Port 10/100/1000 Mbps and 4-port SFP

DGS-1210-52MP
Web Smart Switch with 48 Port 10/100/1000 Mbps PoE and 4-port SFP

DGS-1210-52MPP
Web Smart Switch with 48 10/100/1000 Mbps PoE ports and 4 SFP ports

DGS-1210-52P/C1A
Web Smart Switch with 48 10/100/1000 Mbps Ports (24 PoE Ports) and 4 SFP Ports

DGS-1500-20
Energiasäästlik WebSmartPro kommutaator, 16 porti 10/100/1000Base-T + 4 porti 100/1000BASE-T SFP

DGS-1500-28
Energiasäästlik WebSmartPro kommutaator, 24 porti 10/100/1000Base-T + 4 porti 100/1000BASE-T SFP

DGS-1500-28P
24 Gigabit PoE-pordiga energiasäästlik WebSmartPro kommutaator + 4 porti 100/1000BASE-T SFP

DGS-1500-52
Energiasäästlik WebSmartPro kommutaator, 48 porti 10/100/1000Base-T + 4 porti 100/1000BASE-T SFP

DGS-1510-20
Gigabit Stackable SmartPro Switches with 10G Uplinks

DGS-1510-28
Gigabit Stackable SmartPro Switches with 10G Uplinks

DGS-1510-28P
Gigabit Stackable SmartPro Switches with 10G Uplinks

DGS-1510-28X
Gigabit Stackable SmartPro Switches with 10G Uplinks

DGS-1510-28XMP
Gigabit Stackable SmartPro Switches with 10G Uplinks

DGS-1510-52
Gigabit Stackable SmartPro Switches with 10G Uplinks

DGS-1510-52X
Gigabit Stackable SmartPro Switches with 10G Uplinks

10 Gigabit Ethernet Smart Switches


DXS-1100-10TS
EasySmart Switch with 8 10GBase-T ports and 2 10GBase-X SFP+ ports

DXS-1100-16SC
EasySmart Switch with 14-port SFP+ and 2-port 10GBASE-T/SFP+ combo design

DXS-1100-16TC
EasySmart Switch with 12 10GBase-T ports, 2 10GBase-X SFP+ ports and 2 combo 10G/Base-T/SFP+ ports

DXS-1210-10TS
8-port 10GBASE-T and 2-port SFP+ Smart Switch

DXS-1210-12SC
10-port 10G SFP+ and 2-port 10GBASE-T/SFP+ combo design Smart Switch

DXS-1210-12TC
8-port 10GBASE-T and 2-port SFP+ and 2-port 10GBASE-T/SFP+ combo design Smart Switch

DXS-1210-16TC
12-port 10GBASE-T, 2-port SFP+ and 2-port 10GBASE-T/SFP+ combo design Smart Switch

Fast/Gigabit Ethernet juhitavad autonoomsed L2/L3 kommutaatorid


DES-1210-10/ME
Metro Ethernet Switch

DES-1210-10/ME/B1
Metro Ethernet Switch with 8 10/100 Base-TX+ 2 Combo 10/100/1000 Base-T/100/1000 SFP

DES-1210-26/ME/B1
Metro Ethernet Switch with 24 10/100 Base-TX+ 2 Combo 10/100/1000 Base-T/100/1000 SFP

DES-1210-28/ME/B2
Metro Ethernet Switch with 24 10/100 Base-TX+ + 2 100/1000 SFP + 2 Combo 10/100/1000 Base-T/100/1000 SFP

DES-1210-52/ME/C1
Metro Ethernet Switch

DES-1228/ME
Hallatav 24-pordine 10/100Base-TX kommutaator + 2 x 1000Base-T porti + 2 x 1000Base-T/SFP kombo-porti

DES-3200-10/C1
Layer 2 Management Switch with 8 ports 10/100BASE-TX, 1 port 100/1000 SFP, 1 combo port 10/100/1000BASE-T/ 100/1000 SFP

DES-3200-18
Layer 2 Management Switch with 16 ports 10/100 Base-TX + 1 100/1000 SFP + 1 Combo port 10/100/1000BASE-T/ 100/1000 SFP

DES-3200-26/C1
Layer 2 Management Switch with 24 ports 10/100 Base-TX + 2 Combo ports 10/100/1000BASE-T/ 100/1000 SFP

DES-3200-28/C1
Layer 2 Management Switch with 24 ports 10/100 Base-TX + 2 ports 100/1000 SFP + 2 Combo ports 10/100/1000 BASE-T/ 100/1000 SFP

DES-3200-28F/C1
Layer 2 Management Switch with 24 ports 100 Base-FX + 4 Combo ports 10/100/1000 BASE-T/ 100/1000 SFP

DES-3200-28/ME
Layer 2 Management Switch

DES-3200-28/ME/C1
Layer 2 Management Switch with 24 ports 10/100 Base-TX + 2 ports 100/1000SFP + 2 Combo ports 10/100/1000 BASE-T/ 100/1000 SFP

DES-3200-28P
24-Port 10/100Mbps PoE + 2 Combo 1000BASE-T/SFP + 2 10/100/1000BASE-T L2 Management Switch

DES-3200-52
Layer 2 Managed Switch with 48 10/100BASE-TХ + 2 100/1000 SFP + 2 combo ports 10/100/1000BASE-T/ 100/1000 SFP

DES-3200-52P
48-Port 10/100Mbps PoE + 2 Combo 1000BASE-T/SFP + 2 10/100/1000BASE-T L2 Management Switch

DGS-1210-10/ME
8 10/100/1000BASE-T + 2 1G SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1210-12TS/ME
10 1G SFP + 2 10/100/1000BASE-T Ports L2 Management Switch

DGS-1210-20/ME
16 10/100/1000BASE-T + 4 1G SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1210-28/ME
24 10/100/1000BASE-T+ 4 1G SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1210-28P/ME
24 10/100/1000BASE-T PoE + 4 1G SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1210-28X/ME
24 10/100/1000BASE-T + 4 10G SFP+ Ports L2 Management Switch

DGS-1210-28XS/ME
24 100/1000 Mbps SFP + 4 10G SFP+ Ports L2 Management Switch

DGS-1210-52/ME
48 10/100/1000BASE-T+ 4 1G SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1210-52MP/ME
10/100/1000BASE-T PoE + 4 1G SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1210-52MPP/ME
Metro Ethernet Managed Switch with 48 10/100/1000Base-T PoE ports and 4 1000Base-X SFP ports

DGS-1210-52P/ME
10/100/1000BASE-T PoE + 24 10/100/1000BASE-T + 4 1G SFP Ports L2 Management Switch

DGS-1510-10L/ME
8 10/100/1000 Mbps ports + 2 SFP ports Metro Ethernet Switch

DGS-1510-20L/ME
16 10/100/1000 Mbps ports + 4 SFP ports Metro Ethernet Switch

DGS-1510-28L/ME
24 10/100/1000 Mbps ports + 4 SFP ports Metro Ethernet Switch

DGS-1510-28LP/ME
24 10/100/1000 Mbps PoE ports + 4 SFP ports Metro Ethernet Switch

DGS-1510-28X/ME
24 10/100/1000 Mbps ports + 4 10G SFP+ ports Metro Ethernet Switch

DGS-1510-28XMP/ME
24 10/100/1000 Mbps PoE ports + 4 10G SFP+ ports Metro Ethernet Switch

DGS-1510-28XS/ME
24 SFP ports + 4 10G SFP+ ports Metro Ethernet Switch

DGS-1510-52L/ME
48 10/100/1000 Mbps ports + 4 SFP ports Metro Ethernet Switch

DGS-1510-52X/ME
48 10/100/1000 Mbps ports + 4 10G SFP+ ports Metro Ethernet Switch

DGS-3000-10TC
8-Port 10/100/1000 BASE-T + 2-Port Combo 10/100/1000BASE-T/SFP, L2 Management Switch

DGS-3000-24TC
20-Port 10/100/1000 BASE-T + 4-Port Combo 10/100/1000BASE-T/SFP, L2 Management Switch

DGS-3000-26TC
20-Port 10/100/1000 BASE-T + 4-Port Combo 10/100/1000BASE-T/SFP + 2-Port 10G SFP+, L2 Management Switch

DGS-3710-12C
12 combo 10/100/1000/ SFP ports L2 Managed Gigabit Ethernet Switch

Managed Stackable Switches Fast/Gigabit Ethernet Layer 2+


DGS-3000-28SC
Layer 2 Gigabit Stackable Managed Switch

DGS-3120-24PC
PoE-toega Layer 2 kommutaator, 20 10/100/1000Base-T porti ja 4 10/100/1000Base-T/SFP kombo-porti

DGS-3120-24SC
xStack Layer 2 kommutaator, 16 SFP pordi ja 8 10/100/1000Base-T/SFP kombo pordiga

DGS-3120-24SC/B1AEI
xStack L2+ Managed Gigabit Switch with 16 SFP ports, 8 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports and 2 10G CX-4 ports

DGS-3120-24SC-DC
Layer 2 kommutaator, 16 SFP porti, 8 10/100/1000Base-T/SFP kombo-porti, DC power supply

DGS-3120-24TC
Layer 2 kommutaator, 20 10/100/1000Base-T porti ja 4 10/100/1000Base-T/SFP kombo-porti

DGS-3120-24TC/*EI
20 10/100/1000BASE-T ports and 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports with embedded Enhanced Image

DGS-3120-48PC
PoE-toega Layer 2 kommutaator, 44 10/100/1000Base-T porti ja 4 10/100/1000Base-T/SFP kombo-porti

DGS-3120-48TC
Layer 2 kommutaator, 44 10/100/1000Base-T porti ja 4 10/100/1000Base-T/SFP kombo-porti

DGS-3120-48TC/*EI
44 10/100/1000BASE-T ports and 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports with embedded Enhanced Image

DGS-3426
Hallatav 2+ kihi xStack seeria kommutaator, 20 x 10/100/1000Base-T porti + 4 x 1000Base-T/Mini GBIC (SFP) kombo porti + 2 laienduspesa

DEM-340MG
Moodul DGS-3212SR/3312SR kommutaatorite jaoks 4 Mini GBIC pordiga

DEM-410CX
Moodul DGS-34xx kommutaatoritele СХ4 10 Gigabit Ethernet pordiga

DEM-410X
Moodul DGS-34xx kommutaatoritele 10Gigabit XFP pordiga

DEM-540
Moodul DGS-3212SR/3312SR kommutaatoritele 4 pordiga liitmise jaoks

Layer 2+ Stackable 10 Gigabit Ethernet Managed Switches


DXS-3600-PWRDC-FB
300W DC power supply tray with front-to-back airflow

DXS-3600-PWR-FB
300W AC power supply tray with front-to-back airflow

DXS-3400-24SC
20-port 10 GbE SFP+ and 4-port 10GBASE-T/SFP+ combo design Managed Switch

DXS-3400-24TC
20-port 10GBASE-T and 4-port 10GBASE-T/SFP+ combo design Managed Switch

DXS-FAN100
Fan module with front-to-back airflow

DXS-PWR300AC
Источник питания AC (300 Вт) с вентилятором для коммутаторов DXS-3400 и DXS-3600
Projektideks

DXS-PWR300DC
Источник питания DC (300 Вт) с вентилятором для коммутаторов DXS-3400 и DXS-3600
Projektideks

Managed Stackable Switches Fast/Gigabit Ethernet Layer 3


DES-3810-28
24-Port 10/100Mbps + 4 Combo 1000BASE-T/SFP L3 Managed Switch

DES-3810-52
xStack L3 Managed Fast Ethernet Switch with 48 ports 10/100Mbps, 2 ports 1000 SFP, 2 combo ports 1000BASE-T/SFP and Power Saving function

DES-3828P
xStack manageeritav L3 24-pordine РоЕ 10/100Base-TX kommutaator + 2 kombo-porti 1000Base-T/Mini GBIC (SFP)+ 2 porti 1000Base-T

DGS-3120-24PC/*RI
20 10/100/1000BASE-T ports and 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP PoE ports with embedded Routed Image

DGS-3120-24SC/B1ARI
16 SFP ports and 8 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports

DGS-3120-48PC/*RI
44 10/100/1000BASE-T ports and 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP PoE ports with embedded Routed Image

DGS-3120-48TC/*RI
44 10/100/1000BASE-T ports and 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports with embedded Routed Image

DGS-3420-26SC
xStack L2+ Managed Stackable Gigabit Switch, 20 SFP porti, 4 kombo-porti 10/100/1000Base-T/SFP ja 2 SFP+ porti

DGS-3420-28PC
xStack L2+ Managed Stackable Gigabit PoE Switch, 20 10/100/1000BASE-T PoE porti, 4 kombo-porti 10/100/1000Base-T PoE/SFP ja 4 SFP+ porti

DGS-3420-28SC
xStack L2+ Managed Stackable Gigabit Switch, 20 SFP porti, 4 kombo-porti 10/100/1000Base-T/SFP ja 4 SFP+ porti

DGS-3420-28TC
xStack L2+ Managed Stackable Gigabit Switch, 20 10/100/1000BASE-T porti, 4 kombo-porti 10/100/1000Base-T/SFP ja 4 SFP+ porti

DGS-3420-52P
xStack L2+ Managed Stackable Gigabit PoE Switch, 48 10/100/1000BASE-T PoE porti ja 4 SFP+ porti

DGS-3420-52T
xStack L2+ Managed Stackable Gigabit Switch, 48 10/100/1000BASE-T porti ja 4 SFP+ porti

DGS-3610-26
Hallatav 3+ taseme xStack seeria kommutaator, 12 x 10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet porti + 12 x 10/100/1000Base-T/Mini GBIC (SFP) kombo porti + 2 laienduspesa

DGS-3610-26G
Hallatav 3+ taseme xStack seeria kommutaator, 12 x SFP Gigabit Ethernet porti + 12 x 10/100/1000Base-T/Mini GBIC (SFP) kombo porti + 2 laienduspesa

DGS-3610-50P
xStack L3 Managed Stackable Gigabit Switch with 44 ports 10/100/1000 Base-T PoE + 4 combo ports 1000Base-X/SFP + 2 expansion modules

DEM-412CX
Moodul DGS-3610 seeria kommutaatoritele CX4 10GE pordiga

DEM-412X
Moodul DGS-3610 seeria kommutaatoritele XFP 10GE pordiga

DGS-3120-24TC/B1ARI
20 10/100/1000BASE-T ports and 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports

DGS-3620-28PC
20 10/100/1000BASE-T PoE and 4 Combo 10/100/1000BASE-T PoE/SFP and 4 SFP+ with embedded EI image

DGS-3620-28SC
20 SFP and 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP and 4 SFP+ with embedded EI image

DGS-3620-28TC
20 10/100/1000BASE-T and 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP and 4 SFP+ with embedded EI image

DGS-3620-52P
48 10/100/1000BASE-T PoE and 4 SFP+ with embedded EI image

DGS-3620-52T
48 10/100/1000BASE-T and 4 SFP+ with embedded EI image

DGS-3630-28SC
20 SFP ports + 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports + 4 10 GbE SFP+ ports L3 Stackable Managed Switch with MPLS Image

DGS-3630-28TC
20 10/100/1000BASE-T ports + 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports + 4 10 GbE SFP+ ports L3 Stackable Managed Switch with MPLS Image

DGS-3630-52TC
44 10/100/1000BASE-T ports + 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports + 4 10 GbE SFP+ ports L3 Stackable Managed Switch with MPLS Image

Stackitavad 10 Gigabit Ethernet 2/3 taseme lülitid


DXS-3600-16S
10GB L2/L3 lüliti, 8 fikseeritud SFP+ 10G porti

DXS-3600-32S
10GB L2/L3 lüliti, 24 fikseeritud SFP+ 10G porti

DXS-3600-EM-8T
Expansion module with 8-port 10/100/1000Base-T

DXS-3600-EM-4XT
4-port 10GBASE-T expansion module

DXS-3600-EM-8XS
8-port 10G SFP+ expansion module

DXS-3600-PWRDC-FB
300W DC power supply tray with front-to-back airflow

DXS-3600-PWR-FB
300W AC power supply tray with front-to-back airflow

DXS-3600-EM-4QXS
4-port 40G QSFP+ expansion module

DXS-3600-EM-Stack
2-port 120G CXP physical stacking module

DXS-3600-FAN-FB
Fan tray with front-to-back airflow

DXS-PWR300AC
Источник питания AC (300 Вт) с вентилятором для коммутаторов DXS-3400 и DXS-3600
Projektideks

DXS-PWR300DC
Источник питания DC (300 Вт) с вентилятором для коммутаторов DXS-3400 и DXS-3600
Projektideks

DEM-CB50CXP
120G Passive CXP Twinaxial Direct Attach Cable

DEM-CB100QXS-4XS
40G Passive QSFP+ Twinaxial Direct Attach Cable

DEM-CB300QXS
40G Passive QSFP+ Twinaxial Direct Attach Cable, 3m

Juhtmevaba kommutaatorid


DWS-3024
Traadita L2-taseme kommutaator, 20 porti 10/100/1000Base-T (PoE) + 4 kombo-porti Mini GBIC (SFP) /1000Base-T (PoE)

DWS-3024L
L2+ unifitseeritud juhtmega/juhtmeta Gigabit switch

DWS-3026
Traadita L2 kihi kommutaator, 20 porti 10/100/1000Base-T (PoE) + 4 kombo-porti Mini GBIC (SFP) /1000Base-T (PoE) + 2 laienduspesa

DWS-3160-24PC
L2+ Unified Wired/Wireless Gigabit Switch, 20 ports 10/100/1000Base-T (PoE) + 4 combo ports 10/100/1000Base-T/SFP

DWS-3160-24TC
L2+ Unified Wired/Wireless Gigabit Switch, 20 ports 10/100/1000Base-T (PoE) + 4 combo ports 10/100/1000Base-T/SFP

DWS-4026
Juhtmevaba 2+ kihi kommutaator, 24 x 10/100/1000Base-T (PoE) porti + 4 kombo porti Mini GBIC (SFP) /1000Base-T (PoE) + 2 laienduspesa, toetab kuni 64 pääsupunkti

Hallatavad 3 taseme moodul kommutaatorid DES-6500


DES-6505
Moodul DES-6500 kommutaatorile 8 x 1000Base-SX pordiga, SC pistmik

DES-6506
Kommuteeriv paneel DES-6500 kommutaatorile 24 RJ-45 pordiga

DES-6507
12-Port 10/100/1000BASE-T with 2 Combo SFP Module

DES-6508
Moodul DES-6500 kommutaatorile 16 x 10/100Base-TX pordiga

DES-6510
Moodul DES-6500 kommutaatorile 24 x 10/100Base-TX pordiga, RJ-21 pistmik

DES-6511
Varutoiteplokk DES-6500 kommutaatorile

DES-6512
Moodul DES-6500 kommutaatorile 2 x 10 GE XFP pesaga

Managed Layer 3 Modular Switch DGS-6600


DGS-6604
4-slot chassis

DGS-6608
8-slot chassis

DGS-6600-CM
Control module

DGS-6600-CM-II
CPU Module for DGS-6600 Series

DGS-6600-16XS-D
16 ports 10GE XFP module with MPLS function

DGS-6600-24SC2XS
12 SFP ports + 12 combo ports 10/100/1000Base-T/SFP and 2 10G SFP+ ports Module

DGS-6600-24SC2XS-C
12 ports GE SFP + 12 ports 10/100/1000Base-T/SFP Combo + 2 ports 10GE SFP+ Module with MPLS function
Uus

DGS-6600-48P
48 ports 10/100/1000 Base-T PoE module

DGS-6600-48S
48 ports SFP module

DGS-6600-48S-C
48 ports GE SFP Module with MPLS function
Uus

DGS-6600-48T
48 ports 10/100/1000Base-T module

DGS-6600-48TS
24 ports 10/100/1000 Base-T + 24 ports SFP module

DGS-6600-48TS-C
Модуль c 24 портами 100/1000Base-T, 24 портами 100/1000Base-X SFP и поддержкой MPLS для шасси DGS-6604/6608

DGS-6600-8XG
8 ports 10GE XFP module

DGS-6600-FAN
Smart fan module

DGS-6600-FAN-II
Smart fan module for DGS-6608

DGS-6600-PWR
850W Redundant AC power supply

DGS-6600-PWRDC
Redundant 300 W DC Power Supply for DGS-6600 Series

Hallatavad kõrge tootlikusega 3 taseme kommutaatorid


DES-7206-Base
Šassii 3 taseme 6 laienduspesaga, tootlikkus 192 Gbit/s

DES-7210-Base
Šassii 3 taseme 10 laienduspesaga, tootlikkus 384 Gbit/s

7200-CM3
CPU module for the DES-7206 chassis, switch fabric 96 Gbit/s, with ASE support

7200-CM4
CPU module for the DES-7210 chassis, switch fabric 192 Gbit/s, with ASE support

DES-7200-CM1
CPU moodul DES-7206 šassii jaoks, tootlikkus 96 Gbit/s

DES-7200-CM2
CPU moodul DES-7210 šassii jaoks, tootlikkus 192 Gbit/s

7200-ASE3
ASE module for MPLS support

DES-7200-24
Мoodul 12 x 10/100/1000Base-T pordiga ja 12 x10/100/1000Base-T/SFP kombo pordiga

DES-7200-24G
Moodul 12 x SFP porti ja 12 x 10/100/1000Base-T/SFP kombo porti

DES-7200-24G2XGE
Moodul 12 x SFP pordiga + 12 x 10/100/1000Base-T/SFP kombo porti + 2 x 10GE XFP laienduspesa (ACL kuni 4K)

DES-7200-24GE
Moodul 24 x SFP pordiga (ACL kuni 4K)

DES-7200-24P
Moodul 12 x 10/100/1000Base-T PoE ja 12 x 10/100/1000Base-T PoE/SFP pordiga

DES-7200-2XG
Moodul 2 x 10GE XFP pesaga

DES-7200-48
Moodul 44 x 10/100/1000Base-T ja 4 x 10/100/1000Base-T/SFP kombo pordiga

DES-7200-48P
Moodul 44 x 10/100/1000Base-T РоЕ ja 4 x 10/100/1000Base-T РоЕ/SFP pordiga

DES-7200-4XG
Moodul 4 x 10GE XFP pesaga

DES-7200-512RAM
Lisa mälu moodul DES-7200-CM3/CM4 jaoks

DES-7200-1200AC
Vahelduvvoolu varutoiteplokk 1200 W

DES-7200-1200DC
Alalisvoolu varutoiteplokk 1200 W

DES-7200-2000AC
Vahelduvvoolu varutoiteplokk 2000 W

DES-7200-2000DC
Alalisvoolu varutoiteplokk 2000 W

GBIC ja Mini GBIC (SFP) transiiverid


DEM-210/10/B1
SFP Transceivers 1 port 100Base-FX for singlemode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 15km)

DEM-211
SFP Transceivers 1 port 100Base-FX for singlemode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 2km)

DEM-220R/10
Bi-directional SFP Transceiver for Fast Ethernet fiber optic cable (Tx: 1310nm, Rx: 1550)

DEM-220T/10
Bi-directional SFP Transceiver for Fast Ethernet fiber optic cable (Tx: 1550nm, Rx: 1310)

DEM-302S-BXD/10
SFP Transceiver 1 Port 1000Base-BX for singlemode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 2km), WDM (TX: 1550nm, RX: 1310nm)

DEM-302S-BXU/10
SFP Transceiver 1 Port 1000Base-BX for singlemode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 2km), WDM (TX: 1310nm, RX: 1510nm)

DEM-302S-LX/10
SFP module with 1 port 1000BASE-LX, for single-mode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 2km)

DEM-310GM2
GBIC moodul 1000Base-SX+ pordiga multimood optilise kaabli jaoks, toide 3,3/5 V (kuni 2 km)

DEM-310GT
Mini GBIC moodul 1000Base-LX pordiga monomood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 10 km)

DEM-311GT
Mini GBIC moodul 1000Base-SX pordiga multimood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 550 m)

DEM-312GT2
Mini GBIC moodul 1000Base-SX+ pordiga multimood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 2 km)

DEM-314GT
Mini GBIC moodul 1000Base-LH monomood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 50 km)

DEM-315GT
Mini GBIC moodul 1000Base-ZX pordiga momomood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 80 km)

DEM-330R
Mini GBIC moodul 1000BASE-LX pordiga, monomood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 10 km), WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)

DEM-330T
Mini GBIC moodul 1000BASE-LX pordiga, monomood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 10 km), WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)

DEM-331R
Mini GBIC moodul 1000BASE-LX pordiga, monomood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 40 km), WDM (Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm)

DEM-331T
Mini GBIC moodul 1000BASE-LX pordiga, monomood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 40 km), WDM (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)

DEM-431XT
SFP Transceiver 1 Port 10GBASE-SR (without DDM) for multimode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 300m)

DEM-431XT-DD
SFP Transceiver 1 Port 10GBASE-SR (with DDM) for multimode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 300m)

DEM-432XT
SFP Transceiver 1 Port 10GBASE-LR (without DDM) for singlemode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 10km)

DEM-432XT-DD
SFP Transceiver 1 Port 10GBASE-LR (with DDM) for singlemode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 10km)

DEM-433XT
SFP Transceiver 1 Port 10GBASE-ER (without DDM) for singlemode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 40km)

DEM-433XT-DD
SFP Transceiver 1 Port 10GBASE-ER (with DDM) for singlemode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 40km)

DEM-434XT
SFP Transceiver 1 Port 10GBASE-LRM (with DDM) for multimode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 200m)

DEM-435XT
SFP Transceiver 1 Port 10GBASE-LRM (without DDM) for multimode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 200m)

DEM-435XT-DD
SFP Transceiver 1 Port 10GBASE-LRM (with DDM) for multimode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 200m)

DEM-436XT-BXD
Bidirectional SFP Transceiver 1 Port 10GBASE-LR (without DDM) for singlemode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 20km), WDM (TX: 1330nm, RX: 1270nm)

DEM-436XT-BXU
Bidirectional SFP Transceiver 1 Port 10GBASE-LR (without DDM) for singlemode fiber optic cable, power supply 3.3V (up to 20km), WDM (TX: 1270nm, RX: 1330nm)

DEM-X10CS-1271
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1271nm, up to 10 km)

DEM-X10CS-1291
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1291nm, up to 10 km)

DEM-X10CS-1311
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1311nm, up to 10 km)

DEM-X10CS-1331
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1331nm, up to 10 km)

DEM-X40CS-1471
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1471nm, up to 40 km)

DEM-X40CS-1491
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1491nm, up to 40 km)

DEM-X40CS-1511
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1511nm, up to 40 km)

DEM-X40CS-1531
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1531nm, up to 40 km)

DEM-X40CS-1551
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1551nm, up to 40 km)

DEM-X40CS-1571
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1571nm, up to 40 km)

DEM-X40CS-1591
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1591nm, up to 40 km)

DEM-X40CS-1611
10G SFP+ CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1611nm, up to 40 km)

DGS-703
GBIC moodul 1000Base-LX pordiga monomood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 10 km)

DGS-707
GBIC moodul 1000Base-SX pordiga multimood optilise kaabli jaoks, toide 3,3 V (kuni 550 m)

DGS-711
GBIC moodul 1000Base-T pordiga, toide 3,3 V (kuni 100 m)

DGS-712
Mini GBIC moodul 1000Base-T pordiga keerupaari jaoks

DEM-CB100
10G InfniBand Twinaxial Cables, 1m

DEM-CB100S
10G Passive SFP+ Twinaxial Direct Attach Cable, 1m

DEM-CB300
10G InfniBand Twinaxial Cables, 3m

DEM-CB300CX
10G InfniBand Twinaxial Cables, 3m

DEM-CB300S
10G Passive SFP+ Twinaxial Direct Attach Cable 3m

DEM-CB50
10G InfniBand Twinaxial Cable for connecting with CX4 devices, 50сm

DEM-CB50ICX
10G InfniBand Twinaxial Cable for connecting with CX4 devices, 50сm

DEM-CB700S
10G Passive SFP+ Twinaxial Direct Attach Cable 7m

XFP transiiverid


DEM-421XT
XFP moodul 1 x 10G pordiga (10GBASE-SR) multimood optilise kaabli jaoks (kuni 300 m)

DEM-422XT
XFP moodul 1 x 10G pordiga (10GBASE-LR) monomood optilise kaabli jaoks (kuni 10 km)

DEM-423XT
XFP moodul 1 x 10G pordiga (10GBASE-ER) monomood optilise kaabli jaoks (kuni 40 km)

DEM-424XT
Module 1 Port XFP 10G (10GBASE-ER) for single mode fiber optic cable (up to 80km)

DEM-X10CX-1271
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1271nm, up to 10 km)

DEM-X10CX-1291
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1291nm, up to 10 km)

DEM-X10CX-1311
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1311nm, up to 10 km)

DEM-X10CX-1331
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1331nm, up to 10 km)

DEM-X40CX-1471
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1471nm, up to 40 km)

DEM-X40CX-1491
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1491nm, up to 40 km)

DEM-X40CX-1511
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1511nm, up to 40 km)

DEM-X40CX-1531
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1531nm, up to 40 km)

DEM-X40CX-1551
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1551nm, up to 40 km)

DEM-X40CX-1571
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1571nm, up to 40 km)

DEM-X40CX-1591
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1591nm, up to 40 km)

DEM-X40CX-1611
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1611nm, up to 40 km)

DEM-X70CX-1471
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1471nm, up to 70 km)

DEM-X70CX-1491
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1491nm, up to 70 km)

DEM-X70CX-1511
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1511nm, up to 70 km)

DEM-X70CX-1531
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1531nm, up to 70 km)

DEM-X70CX-1551
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1551nm, up to 70 km)

DEM-X70CX-1571
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1571nm, up to 70 km)

DEM-X70CX-1591
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1591nm, up to 70 km)

DEM-X70CX-1611
10G XFP CWDM transceiver for single-mode fiber optic cable (wavelength 1611nm, up to 70 km)

QSFP+ tranceivers


DEM-QX01Q-SR4
40GBASE-SR4 Multi-mode OM3 (100 m) / OM4 (150 m) QSFP+ Transceiver

DEM-QX10Q-LR4
40G BASE-LR4 Single-mode, 10KM QSFP+ Transceiver

Varu toiteplokid


DPS-800
2-slot chassis

DPS-900
8-slot chassis

DPS-200
Redundant Power Supply, 60 watts

DPS-200A
Modular Redundant Power Supply

DPS-2500
Offline/Standby Uninterruptible Power Supply (UPS)

DPS-500
Redundant Power Supply, 140 watts

DPS-500A
Modular Redundant Power Supply

DPS-500DC
Redundant Power Supply, 140 watts

DPS-700
Redundant Power Supply, 589 watts

DPS-CB150-2PS
1.5 meter power cable for connecting DPS-200 and DGS-3000 series switch

DPS-CB400
4-meter Extension DC power cable for redundant power supplies

SNMP võrguhalduse tarkvara


D-View 6.0
Tarkvara võrgu haldamiseks SNMP kaudu

D-View 7
Network Management System

Remanufactured Equipment


DES-3528
xStack hallatav 2+ taseme kommutaator 24 x 10/100BASE-TX pordiga + 2 x 10/100/1000BASE-T/SFP kombo porti + 2 x 10/100/1000BASE-T porti
Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |