Ātrā meklēšana
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkta iespējas:
8 Ports 10 / 100 Mbps PoE + 8 Ports 10 / 100 Mbps + 2 10 / 100 / 1000BASE-T / SFP Combo Ports Unmanaged Switch
Informācija pasūtījumam
Informācija pasūtījumam:

DES-1018P  8 Ports 10 / 100 Mbps PoE + 8 Ports 10 / 100 Mbps + 2 10 / 100 / 1000BASE-T / SFP Combo Ports Unmanaged Switch

Optional SFP Transceivers
DEM-310GT   1000BASE-LX, Single-mode, 10 km
DEM-311GT   1000BASE-SX, Multi-mode, 550 m
DEM-312GT2  1000BASE-SX, Multi-mode, 2 km
DEM-314GT  1000BASE-LHX, Single-mode, 50 km
DEM-315GT 1000BASE-ZX, Single-mode, 80 km
DEM-330T / R  Gigabit WDM transceiver, Single-Mode, 10 km
DEM-331T / R  Gigabit WDM transceiver, Single-Mode, 40 km
DEM-302S-LX 1000BASE-LX, Single-Mode, 2 km
DEM-302S-BXD / BXU Gigabit WDM transceiver, Single-Mode, 2 km
Produkti un risinājumi | Atbalsts  | Jaunumi  | Par uzņēmumu |