DMC-920R

Optinis keitiklis iš vytos poros 100BASE-TX į vienos skaidulos vienamodį optinį kabelį 100BASE-FX (SC jungtis), iki 20 km
Kur įsigyti

Aprašymas

D-Link optiniai keitikliai DMC-920T ir DMC-920R keičia vytos poros ir vienos skaidulos vienamodžio optinio kabelio sąsajas su vartotoju Ethernet 10/100BASE-TX ir 100BASE-FX tinkluose. Optiniai keitikliai gali vienu metu, iki 20 km atstumu, perduoti ir gauti signalus viena optine skaidula, kai bangos ilgis yra 1310 ir 1550 nm.

Optiniai keitikliai DMC-920R ir DMC-920T montuojami skirtinguose ryšio linijos galuose. DMC-920R naudoja 1550 nm ilgio bangas duomenų priėmimui ir 1310 nm ilgio bangas duomenų perdavimui. O DMC-920T – atvirkščiai: 1310 nm ilgio bangas naudoja duomenų gavimui, o 1550 nm – duomenų perdavimui.

Kiekvienas optinis keitiklis turi tvirtą metalinį korpusą, 1 vytos poros RJ-45 prievadą, 1 prievadą optiniam kabeliui (SC jungtis) ir gali būti naudojami tiek kaip individualūs įrenginiai, tiek montuojami į šasi DMC-1000. Keitikliai, jeigu montuojami į šasi, palaiko „karšto“ paleidimo galimybę.

DMC-920R ir DMC-920T FX prievadui palaiko tokias valdymo funkcijas kaip LLCF ir LLR. Šiuos optinius keitiklius montuojant į šasi DMC-1000, specialus šasi valdymo modulis DMC-1002 leidžia sekti ryšio kanalo būklę, darbo režimą, per SNMP perduotų ir priimtų paketų perdavimo greitį bei skaitiklių reikšmes. Šis modulis taip pat leidžia parinkti darbo režimą, perdavimo greitį, įjungti/išjungti LLCF ir LLR kiekvienai terpei.

Bendros charakteristikos

Standartai:

  • IEEE 802.3 10BASE-T
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX, 100BASE-FX

Sąsajos su vartotoju:

  • 1 10/100BASE-TX prievadas
  • 1 100BASE-FX vienos skaidulos FX prievadas (SC jungtis)

Bangų ilgiai:

  • TX: 1310 nm
  • RX: 1550 nm

Perdavimo greitis:

  • Iki 148800 pps

Indikatoriai:

  • Įrenginiui:
  •          Power
  •          Speed (100 Mbps)
  • Prievadui:
  •          Full Duplex/Collision  
  •          Link/Act

Fiziniai parametrai

Maitinimas:

  • 7.5 V, 1.5 A
  • Išorinis maitinimo šaltinis

Galia:

  • Iki 7.2 W

Išmatavimai:

  • 120 x 88 x 25 mm

Svoris:

  • 305 g

Darbo temperatūra:

  • 0º ÷ 40º C

Saugojimo temperatūra:

  • -25º ÷ 75º C

Drėgmė:

  • 10% ÷ 90%, be susidarančio kondensato

Sertifikatai:

  • FCC Class B
  • VCCI Class B
  • CE Class B
  • CISPR Class B

Sertifikatai

Informacija užsakymui

Paveikslas

DMC-920R/B10
Vaizdas iš galo
Vaizdas iš priekio
Vaizdas iš dešinės

Parsisiuntimui

Taip pat žiūrėkite