DEM-PB1S-OLTProjektams

GPON OLT optinis modulis (2.488/1.244 Gbps greitis įeinančiam/išieinančiam srautui)
Kur įsigyti

Aprašymas

GPON OLT optinis modulis DEM-PB1S-OLT yra skirtas naudoti pasyviniame optiniame tinkle (PON) bei užtikrini duomenų perdavimo greitį – 2.488 Gbps įeinančiam srautui ir 1.244 Gbps išeinančiam srautui. Šis optinis modulis atitinka standartą ITU-T G.984.2.

Optinis modulis DEM-PB1S-OLT turi SC tipo jungtį, atitinkančią gamyklinius standartus.

Modulis yra skirtas naudoti kartu su GPON OLT DPN-6608. 

Bendros charakteristikos

Standartas:

  • ITU-T G.984.2

Tipas:

  • GPON OLT Class B+

Jungtis:

  • Simpleksinė SC/APC jungtis

Bangos ilgis:

  • Tx: 1490 nm, Rx: 1310 nm

Optinio kabelio tipas:

  • Vienamodis optinis 9/125 mkm kabelis

Duomenų perdavimo greitis:

  • Įeinančiam srautui (OLT -> ONT): 2.488 Gbps
  • Išeinančiam srautui (ONT -> OLT): 1.244 Gbps

Maksimalus duomenų perdavimo atstumas:

  • 20 km

Suderinamumas su RoHS:

  • RoHS Compliant

Fiziniai parametrai

Maitinimo įtampa:

  • 3.3 V

Maksimali sunaudojama maitinimo šaltinio srovė:

  • 400 mA

Maksimali įeinanti optinė galia:

  • +2 dBm

Temperatūra:

  • Darbo: 0º ÷ 70º C
  • Saugojimo: -40º ÷ 85º C

Drėgmė:

  • Darbo aplinkos: 0% ÷ 85% (be kondensato susidarymo)
  • Saugojimo aplinkos: 0% ÷ 85%

Sertifikatai

Informacija užsakymui

Paveikslas

DEM-PB1S-OLT
Vaizdas iš priekio
Vaizdas iš priekio

Parsisiuntimui

Taip pat žiūrėkite