DEM-210/10/B1

SFP modulis su 1 100Base-FX prievadu vienalypiui optiniam kabeliui, maitinimas 3.3 V (iki 15 km)
Kur įsigyti

Aprašymas

Optiniai D-Link SFP moduliai DEM-210 ir DEM-211 – tai našus duomenų perdavimo optiniu kanalu sprendimas. Jie palaiko „karšto“ pakeitimo galimybę ir atitinka Small Form Factor Pluggable (SFP) bei Multi-Source Agreement (MSA) specifikacijas. Optiniai moduliai turi dvipusio duomenų perdavimo jungtį LC ir palaiko IEEE 802.3u standartą duomenų perdavimui optiniu kabeliu vienpusiu duomenų perdavimo režimu 100 Mbps greičiu (arba 200 Mbps greičiu dvipusio duomenų perdavimo režimu).

Optiniai moduliai užtikrina signalo stiprumą dirbant su ištęstais optiniais ryšio kanalais ir tuo pačiu nepraranda savo našumo. Todėl duomenų perdavimas trumpais, vidutiniais ar ilgais atstumais yra patikimas ir saugus.

Senesni komutatoriai paprastai turėdavo kombinuotus varinius Gigabit ir optinius SFP prievadus. Tokius kombinuotus prievadus turi, pavyzdžiui, modeliai DES-1226G ir DES-3526.

Naujesnių modelių komutatoriai turi kombinuotus SFP prievadus, prie kurių galima jungti ne tik optinius Gigabit modulius, bet ir optinius SFP modulius 100BASE-FX*.

* Optinius modulius DEM-210 ir DEM-211 palaiko šių modelių komutatoriai: DES-1228, DES-1252, DGS-3612G. 

Bendros charakteristikos

Kabelio tipas:

  • Vienamodis optinis 9/125 mikronų kabelis

Duomenų perdavimo atstumas:

  • Iki 15 km

 Standartas:

  • IEEE 802.3u 100BASE-FX

Duomenų perdavimo greitis:

  • 100 Mbps

Prievado tipas:

  • Dvipusio duomenų perdavimo LC jungtis

Optinio imtuvo jautrumas:

  • -32 dBm

Išeinanti optinė galia:

  • Nuo -15 dBm iki -8 dBm

Energetinis potencialas:

  • 17 dB

Bangos ilgis:

  • 1310 nm

Fiziniai parametrai

Maitinimas:

  • 3.3 V

Išmatavimai:

  • 13.4 x 56.4 x 10.35 mm

Svoris:

  • 0.0164 kg

Temperatūra:

  • Darbo: 0º ÷ 70º C
  • Saugojimo: -40º ÷ 85º C

Drėgmė:

  • Darbo aplinkos: 10% ÷ 90%
  • Saugojimo aplinkos: 5% ÷ 90%

Vidutinis darbo laikas be gedimų:

  • 3259763 val.

Elektromagnetinis suderinamumas:

  • FCC Class B
  • CE
  • ICES-003
  • VCCI

Apsauga:

  • FDA/CDRH
  • TUV
  • UL

Sertifikatai

Informacija užsakymui

Paveikslas

DEM-210/10/B1
Vaizdas iš priekio
Vaizdas iš priekio

Parsisiuntimui

Taip pat žiūrėkite