Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkto galimybės:
Dvikryptis SFP Fast Ethernet optinis modulis optiniam kabeliui (Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm)
Bendros charakteristikos:

Standartas:

  • IEEE 802.3ah 100BASE-BX

Bangos ilgis:

  • Tx: 1550 nm
  • RX: 1310 nm

Jungtis:

  • Simpleksinė LC jungtis

Kabelio tipas:

  • Vienamodis optinis 9/125 mikronų kabelis

Duomenų perdavimo atstumas:

  • Iki 20 km

Galios diapazonas:

  • Perdavimo: nuo -14 iki -8 dBm
  • Priėmimo: nuo -32 iki -3 dBm

Optinio imtuvo jautrumas:

  • -32 dBm

Galios biudžetas:

  • Minimalus: 18 dB
  • Maksimalus: 30 dB

Fiziniai parametrai

Maitinimas:

  • 3.3 V
  • Maitinimo šaltinis: 200 mA

Šilumos išskyrimas:

  • 1.78 kJ/h

Vidutinis darbo laikas be gedimų:

  • 3259763 val.

Išmatavimai:

  • 55.5 x 13.4 x 11.28 mm

Svoris:

  • 19.1 g

EMI sertifikatai:

  • FCC Class B
  • ICES-003 Class B
  • CE Class B
  • VCCI Class B

Apsauga:

  • TUV
  • UL
  • FDA

Atitinka RoHS 

Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |