DEM-220R/10

Dvikryptis SFP Fast Ethernet optinis modulis optiniam kabeliui (Tx: 1310 nm, Rx: 1550 nm)
Kur įsigyti

Aprašymas

Dvikrypčiai SFP Fast Ethernet optiniai moduliai DEM-220T/220R* - tai išoriniai optiniai moduliai, skirti jungti į tinklo įrenginių SFP (Small Form-Factor Pluggable) prievadus, su tikslu priimti ir perduoti duomenis optiniais kabeliais. Optiniai moduliai yra kompaktiški, užtikrina 100Base-BX sąsają su vartotoju greitam ir patikimam duomenų perdavimui ilgais atstumais, bei lankstumą, kuris yra būtinas šiandieniniuose optiniuose tinkluose.

Idealus sprendimas ilgiems atstumams

DEM-220T/220R gali būti naudojami ryšio užtikrinimui tarp komutatorių, serverių bei optinių modulių interneto paslaugų tiekėjų ar MAN (Metropolitan Area Network) tinkluose. Šie moduliai optiniu kabeliu gali perduoti duomenis iki 20 km atstumu. Jie užtikrina tinklo darbą su minimaliu signalo iškraipymu ir nemažina jo našumo.

Patikimas duomenų perdavimas

DEM-220T/220R priima ir perduoda signalus viena optine skaidula, naudodami du bangų ilgius. Šie optiniai moduliai naudojami poroje. DEM-220T naudoja 1550 nm bangos ilgį duomenų perdavimui ir 1310 nm – duomenų priėmimui. DEM-220R – atvirkščiai: 1310 nm duomenų perdavimui, o 1550 nm – priėmimui.

Standartų atitikimas

DEM-220T/220R prisijungimui prie optinių skaidulų naudoja standartinę simpleksinę jungtį. Optiniai moduliai atitinka gamybos standartus ir užtikrina suderinamumą su tam tikrais D-Link komutatorių modeliais. „Karšto pakeitimo“ funkcijos palaikymas leidžia SFP optinius modulius prijungti arba išjungti nenutraukiant viso įrenginio maitinimo.

Tvirtas korpusas

Kiekvienas optinis modulis turi tvirtą metalinį korpusą, kas padidina jų ilgaamžiškumą.

* Optinius modulius DEM-220T/220R palaiko šių modelių komutatoriai: DES-1228, DES-1252, DGS-3612G. 

Bendros charakteristikos

Standartas:

  • IEEE 802.3ah 100BASE-BX

Bangos ilgis:

  • Tx: 1310 nm
  • RX: 1550 nm

Jungtis:

  • Simpleksinė LC jungtis

Kabelio tipas:

  • Vienamodis optinis 9/125 mikronų kabelis

Duomenų perdavimo atstumas:

  • Iki 20 km

Galios diapazonas:

  • Perdavimo: nuo -14 iki -8 dBm
  • Priėmimo: nuo -32 iki -3 dBm

Optinio imtuvo jautrumas:

  • -32 dBm

Galios biudžetas:

  • Minimalus: 18 dB
  • Maksimalus: 30 dB

Fiziniai parametrai

Maitinimas:

  • 3.3 V
  • Maitinimo šaltinis: 200 mA

Šilumos išskyrimas:

  • 1.78 kJ/h

Vidutinis darbo laikas be gedimų:

  • 3259763 val.

Išmatavimai:

  • 55.5 x 13.4 x 11.28 mm

Svoris:

  • 19.1 g

EMI sertifikatai:

  • FCC Class B
  • ICES-003 Class B
  • CE Class B
  • VCCI Class B

Apsauga:

  • TUV
  • UL
  • FDA

Atitinka RoHS 

Sertifikatai

Informacija užsakymui

Paveikslas

DEM-220R/10/C
Vaizdas iš priekio
Vaizdas iš dešinės

Parsisiuntimui

Taip pat žiūrėkite