חיפוש מהיר
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia

מתגים לא מנוהלים שולחניים במהירות 10/100Mbps ו Gigabit


DES-1005C
מתג שולחני עם 5 פורטים במהירות 10/100Mbps (מארז פלסטיק)

DES-1005D/O2
מתג שולחני עם 5 פורטים במהירות 10/100Mbps (מארז מתכת)

DES-1008C
מתג שולחני עם 8 פורטים במהירות 10/100Mbps (מארז פלסטיק)

DES-1008D/L2
מתג שולחני עם 8 פורטים במהירות 10/100Mbps (מארז מתכת)

DES-1008P
מתג שולחני 8 פורטים (4 פורטים עם תמיכה ב - PoE) במהירות 10/100Mbps (מארז מתכת)

DES-1016A/E1
מתג שולחני עם 16 פורטים במהירות 10/100Mbps ועם תכונת חיסכון בחשמל (מארז פלסטיק)

DGS-1005C
מתג שולחני עם 5 פורטים במהירות ג'יגהביט ותכונת חיסכון בחשמל (מארז פלסטיק)

DGS-1005D/H2
מתג שולחני עם 5 פורטים במהירות ג'יגהביט ותכונת חיסכון בחשמל (מארז מתכת)

DGS-1008C
מתג שולחני עם 8 פורטים במהירות ג'יגהביט ותכונת חיסכון בחשמל (מארז פלסטיק)

DGS-1008P/B1
מתג שולחני עם 8 פורטים במהירות ג'יגהבי, תמיכה ב PoE ותכונת חיסכון בחשמל (מארז מתכת)

DGS-1016A/B1
מתג שולחני עם 16 פורטים במהירות ג'יגהביט ותכונת חיסכון בחשמל (מארז פלסטיק)

DGS-1024A
מתג שולחני עם 24 פורטים במהירות ג'יגהביט ותכונת חיסכון בחשמל (מארז פלסטיק)

מתגים לא מנוהלים שולחניים/ארון 19 במהירות 10/100Mbps


DES-1008P+
מתג שולחני עם 8 פורטים PoE במהירות 10/100Mbps (מארז מתכת)

DES-1016A
מתג שולחני 16 פורטים במהירות 10/100Mbps

DES-1016C
מתג שולחני 16 פורטים במהירות 10/100Mbps

DES-1016D/G1
מתג שולחני עם 16 פורטים במהירות 10/100Mbps ועם תכונת חיסכון בחשמל (מארז מתכת)

DES-1018MP
מתג שולחני עם 16 פורטים במהירות 10/100Mbps עם שתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אוטפי (SFP) עם תמיכה ב PoE ותכונת חיסכון בחשמל (מארז מתכת)

DES-1018P
מתג שולחני עם 16 פורטים (8 פורטים עם תמיכה ב - PoE) במהירות 10/100Mbps עם שתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אוטפי (SFP) תכונת חיסכון בחשמל (מארז מתכת)

DES-1024C
מתג שולחני 24 פורטים במהירות 10/100Mbps

DES-1026G/E1
מתג לארון עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-1050G/C1
מתג לארון עם 48 פורטים במהירות 10/100Mbps ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

מתגים לא מנוהלים שולחניים/ארון 19 במהירות Gigabit


DGS-1008MP
מתג שולחני עם 8 פורטים במהירות ג'יגהביט עם תמיכה ב PoE

DGS-1016C
מתג שולחני לא מנוהל עם 16 פורטים במהירות ג׳יגהביט

DGS-1016D/G1
מתג שולחני לא מנוהל עם 16 פורטים במהירות ג'יגהביט

DGS-1024C
מתג שולחני לא מנוהל עם 24 פורטים במהירות ג׳יגהביט

DGS-1024D
מתג שולחני לא מנוהל עם 24 פורטים במהירות ג׳יגהביט

מתגים מנוהלים מסדרת EasySmart במהירות 10/100Mbps ו Gigabit


DES-1100-10P
מתג מנוהל WEB עם 8 פורטים במהירות 10/100Mbps, תמיכה ב PoE ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-1100-16
מתג מנוהל WEB עם 16 פורטים במהירות 10/100Mbps

DES-1100-24
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps

DES-1100-26
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-1100-08
מתג מנוהל WEB עם 8 פורטים במהירות ג'יגהביט

DGS-1100-08P
מתג מנוהל WEB עם 8 פורטים במהירות ג'יגהביט ותמיכה ב PoE

DGS-1100-10MP
8-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port SFP 1000 Mbps PoE switch

DGS-1100-10MPP
8-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port SFP 1000 Mbps PoE switch

DGS-1100-18/B
מתג מנוהל WEB עם 16 פורטים במהירות ג'יגהביט ושתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-1100-24
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות ג'יגהביט

DGS-1100-24P/B
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות ג'יגהביט ועם תמיכה ב - PoE

DGS-1100-26/B
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות ג'יגהביט ושתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-1100-26MP
24-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port Combo 1000BASE-T/SFP PoE switch

DGS-1100-26MPP
24-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port Combo 1000BASE-T/SFP PoE switch

מתגים מנוהלים מסדרת WebSmart במהירות 10/100Mbps


DES-1210-08P
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps ותמיכה ב - PoE

DES-1210-28
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps, שני פורטים ג'יגהביט ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-1210-28P
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים PoE במהירות 10/100Mbps, שני פורטים ג'יגהביט ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-1210-52/C1
מתג מנוהל WEB עם 48 פורטים במהירות 10/100Mbps, שני פורטים ג'יגהביט ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

מתגים מנוהלים מסדרת WebSmart במהירות Gigabit


DGS-1210-10/C1A
מתג מנוהל WEB עם 8 פורטים במהירות ג'יגהביט, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-1210-10P
מתג מנוהל WEB עם 8 פורטים במהירות ג'יגהביט, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ותמיכה ב PoE

DGS-1210-20
מתג מנוהל WEB עם 16 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-1210-28/B1A
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ועם תכונת חיסכון בחשמל

DGS-1210-28MP
Web Smart Switch with 24 10/100/1000 Mbps PoE ports and 4 SFP ports

DGS-1210-28P
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ותמיכה ב PoE

DGS-1210-52
מתג מנוהל WEB עם 48 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-1210-52MP/C
מתג מנוהל WEB עם 48 פורטים PoE במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-1210-52MPP
Web Smart Switch with 48 10/100/1000 Mbps PoE ports and 4 SFP ports

DGS-1210-52P/C
מתג מנוהל WEB עם 48 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ותמיכה ב PoE

DGS-1510-20
מתג מנוהל WEB עם 16 פורטים ג'יגהביט, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10G SFP

DGS-1510-28
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים ג'יגהביט, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10G SFP

DGS-1510-28P
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים ג'יגהביט PoE, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10G SFP

DGS-1510-28X
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים ג'יגהביט וארבע יציאות 10G SFP

DGS-1510-28XMP
מתג מנוהל WEB עם 24 פורטים ג'יגהביט וארבע יציאות 10G SFP

DGS-1510-52
מתג מנוהל WEB עם 48 פורטים ג'יגהביט, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10G SFP

DGS-1510-52X
מתג מנוהל WEB עם 48 פורטים ג'יגהביט וארבע יציאות 10G SFP

מתגים מנוהלים במהירות 10G מסדרת Smart


DXS-1100-10TS
מתג מנוהל עם 8 פורטים במהירות 10G, שתי יציאות SFP+

DXS-1100-16SC
EasySmart Switch with 14-port SFP+ and 2-port 10GBASE-T/SFP+ combo design

DXS-1100-16TC
EasySmart Switch with 12 10GBase-T ports, 2 10GBase-X SFP+ ports and 2 combo 10G/Base-T/SFP+ ports

DXS-1210-10TS
מתג מנוהל עם 8 פורטים במהירות 10G, שתי יציאות SFP+

DXS-1210-12SC
מתג מנוהל עם 10 פורטים במהירות 10G ושתי יציאות משולבות 10G/אופטי SFP+

DXS-1210-12TC
מתג מנוהל עם 8 פורטים במהירות 10G, שתי יציאות SFP+ ושתי יציאות משולבות 10G/אופטי SFP+

DXS-1210-16TC
12-port 10GBASE-T, 2-port SFP+ and 2-port 10GBASE-T/SFP+ combo design Smart Switch

מתגים מנוהלים במהירות 10/100Mbps ו Gigabit עם פונקציונליות Layer 2/3


DES-3200-10/C1
מתג Metro מנוהל מתקדם עם 8 פורטים במהירות 10/100Mbps, יציאת גיגהביט/אופטי (SFP) ויציאה משולבת ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-3200-18
מתג Metro מנוהל מתקדם עם 16 פורטים במהירות 10/100Mbps, יציאה אחת ג'יגהביט/אופטי (SFP) ויציאה אחת משולבת ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-3200-26/C1
מתג Metro מנוהל מתקדם עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps, שתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-3200-28/C1
מתג Metro מנוהל מתקדם עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-3200-28F/C1
מתג Metro מנוהל מתקדם עם 24 פורטים במהירות 10/100Mbps, ארבע יציאות משולבות גיגהביט/אופטי (SFP)

DES-3200-28P
מתג Metro מנוהל מתקדם עם 24 פורטים PoE במהירות 10/100Mbps, שתי יציאות ג'יגהביט ושתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-3200-52
מתג Metro מנוהל מתקדם עם 48 פורטים במהירות 10/100Mbps, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ו שתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DES-3200-52P
מתג Metro מנוהל מתקדם עם 48 פורטים במהירות 10/100Mbps, שתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ו שתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-3000-10TC
מתג מנוהל עם 8 פורטים במהירות ג'יגהביט, שתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-3000-24TC
מתג מנוהל עם 20 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-3000-26TC
מתג מנוהל עם 20 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10G SFP

מתגים מנוהלים במהירות Gigabit ניתנים לשירשור עם פונקציונליות Layer2/3


DGS-3000-28SC
מתג מנוהל עם 20 יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP), ארבע יציאות משולבות ג'יבהביט/אופטי (SFP) וארבע יציאות 10SFP+

DGS-3120-24PC
מתג מנוהל עם 20 פורטים PoE במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-3120-24SC
מתג מנוהל עם 16 פורטים במהירות ג'יגהביט, שמונה יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-3120-24TC
מתג מנוהל 24 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-3120-24TC/*EI
20 10/100/1000BASE-T ports and 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports with embedded Enhanced Image

DGS-3120-48PC
מתג מנוהל 44 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-3120-48TC
מתג מנוהל 48 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

מתגים מנוהלים במהירות Gigabit ניתנים לשירשור עם פונקציונליות Layer 2 +


DXS-3400-24SC
מתג מנוהל עם 20 פורטים במהירות +10G SFP, ארבע יציאות משולבות 10 ג'יגהביט/אופטי (+SFP)

DXS-3400-24TC
מתג מנוהל עם 20 פורטים במהירות +10G SFP, ארבע יציאות משולבות 10 ג'יגהביט/אופטי (+SFP)

DXS-PWR300AC
Источник питания AC (300 Вт) с вентилятором для коммутаторов DXS-3400 и DXS-3600
מיועד לפרויקטים

DXS-PWR300DC
Источник питания DC (300 Вт) с вентилятором для коммутаторов DXS-3400 и DXS-3600
מיועד לפרויקטים

מתגים מנוהלים במהירות 10/100Mbps ו Gigabit ניתנים לשירשור עם פונקציונליות Layer3


DES-3810-52
מתג מנוהל 48 פורטים במהירות 10/100Mbps, שתי יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP)

DGS-3120-24PC/*RI
מתג מנוהל עם 20 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10GBase-CX4 ותמיכה ב - PoE

DGS-3120-48PC/*RI
מתג מנוהל עם 44 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10GBase-CX4 ותמיכה ב - PoE

DGS-3120-48TC/*RI
מתג מנוהל עם 44 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10GBase-CX4

DGS-3420-26SC
מתג מנוהל עם 20 יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP), ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) ושתי יציאות 10G SFP

DGS-3420-28PC
מתג מנוהל עם 20 יציאות PoE במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) וארבע יציאות 10G SFP

DGS-3420-28SC
מתג מנוהל עם 20 יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP), ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) וארבע יציאות 10G SFP

DGS-3420-28TC
מתג מנוהל עם 20 יציאות במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) וארבע יציאות 10G SFP

DGS-3420-52P
מתג מנוהל עם 48 יציאות PoE במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות אופטי 10G SFP

DGS-3420-52T
מתג מנוהל עם 48 יציאות במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות אופטי 10G SFP

DGS-3620-28PC
מתג מנוהל עם 20 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP), ארבע יציאות (+SFP) אופטי 10G

DGS-3620-28SC
מתג מנוהל עם 20 יציאות ג'יגהביט/אופטי (SFP), ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) וארבע יציאות (+SFP) אופטי 10G

DGS-3620-28TC
מתג מנוהל עם 20 פורטים במהירות ג'יגהביט, ארבע יציאות משולבות ג'יגהביט/אופטי (SFP) וארבע יציאות (+SFP) אופטי 10G

DGS-3620-52P
מתג מנוהל עם 48 פורטים במהירות ג'יגהביט PoE וארבע יציאות (+SFP) אופטי 10G

DGS-3620-52T
מתג מנוהל עם 48 פורטים במהירות ג'יגהביט וארבע יציאות (+SFP) אופטי 10G

DGS-3630-28SC
20 SFP ports + 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports + 4 10 GbE SFP+ ports L3 Stackable Managed Switch with MPLS Image

DGS-3630-28TC
20 10/100/1000BASE-T ports + 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports + 4 10 GbE SFP+ ports L3 Stackable Managed Switch with MPLS Image

DGS-3630-52TC
44 10/100/1000BASE-T ports + 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports + 4 10 GbE SFP+ ports L3 Stackable Managed Switch with MPLS Image

מתגים 10G מנוהלים מסדרת xStack ב- Layer 2/3


DXS-3600-16S
מתג מנוהל 8 פורטים SFP+, עם מודול הרחבה, עם ספק כח ושלושה מאווררים

DXS-3600-32S
מתג מנוהל 24 פורטים SFP+, עם מודול הרחבה, עם ספק כח ושלושה מאווררים

DXS-PWR300AC
Источник питания AC (300 Вт) с вентилятором для коммутаторов DXS-3400 и DXS-3600
מיועד לפרויקטים

DXS-PWR300DC
Источник питания DC (300 Вт) с вентилятором для коммутаторов DXS-3400 и DXS-3600
מיועד לפרויקטים

מתגים Unified Switching - קווי / אלחוטי


DWS-3024
בקר אלחוטי משולב לניהול עד 192 נקודות גישה אלחוטיות בתקן G עד 48 לכל בקר, כולל אבטחה מקיפה, פורטל ארגוני למשתמשים ואורחים וניטור הרשת האלחוטית

DWS-3160-24PC
בקר אלחוטי משולב לניהול עם 20 פורטים ג'יגהביט (PoE) ו 4 פורטים Combo ג'יגהביט/SFP, תומך עד 48 נקודות גישה

DWS-3160-24TC
בקר אלחוטי משולב לניהול עם 20 פורטים ג'יגהביט (PoE) ו 4 פורטים Combo ג'יגהביט/SFP, תומך עד 48 נקודות גישה

DWS-4026
בקר אלחוטי משולב לניהול עד 256 נקודות גישה אלחוטיות בתקן N, עד 64 לכל בקר, כולל אבטחה מקיפה, פורטל ארגוני למשתמשים ואורחים וניטור הרשת האלחוטית

מתג מנוהל מודולרי L3 - DGS-6600


DGS-6608
מארז Layer3 עם 8 סלוטים מודולריים עד 1.152Tbps

DGS-6600-16XS-D
מודול LAN עם 16 פורטים +10GbE SFP עם פונקציית MPLS

DGS-6600-24SC2XS
מודול עם 12 פורטים SFP ו 12 פורטים Combo ו 2 פורטים +10G SFP

DGS-6600-48P
מודול עם 48 פורטים ג'יגהביט ותמיכה ב - PoE

DGS-6600-48S
מודול עם 48 פורטים ג'יגהביט SFP

DGS-6600-48T
מודול עם 48 פורטים ג'יגהביט

DGS-6600-48TS
מודול עם 24 פורטים ג'יגהביט + 24 פורטים Combo SFP

DGS-6600-48TS-C
Модуль c 24 портами 100/1000Base-T, 24 портами 100/1000Base-X SFP и поддержкой MPLS для шасси DGS-6604/6608
חדש

DGS-6600-8XG
מודול עם 8 פורטים 10GE XFP

DGS-6600-CM
מודול ניהול לסידרה DGS-6600

DGS-6600-CM-II
CPU Module for DGS-6600 Series

DGS-6600-PWRDC
ספק כח 300 וואט לסידרה DGS-6600

מתגים מנוהלים L3 מודולריים - סדרת 7200


DES-7206-Base
מארז 6 סלוטים מודולרי אנטרפרייז LAN / MAN ,כולל ספק כח 1200W ויחידת אוורור, עד 192Gbps

DES-7210-Base
מארז 10 סלוטים מודולרי אנטרפרייז LAN / MAN כולל ספק כח 1200W ויחידת אוורור, עד 384Gbps

מתאמי Mini-GBIC(SFP) / GBIC


DEM-210/10/B1
SFP 100Base-FX טראנסיבר לכבל singlemode (עד 15 ק"מ)

DEM-302S-BXU/10
SFP 1000Base-BX לכבל singlemode (עד 2 ק"מ) WDM - Tx: 1310 nm, Rx:1550 nm

DEM-310GT
SFP 1000Base-LX לכבל singlemode (עד 10 ק"מ)

DEM-311GT
SFP 1000Base-SX לכבל multimode (עד 550 מטר)

DEM-431XT
SFP 10GBASE-SR 0 טראנסיבר (ללא DDM) לכבל multimode (עד 300 מטר)

DEM-432XT
SFP 10GBASE-LR טראנסיבר (ללא DDM) לכבל singlemode (עד 10 ק"מ)

DEM-435XT
SFP 10GBASE-SR טראנסיבר דו-כיווני (ללא DDM) לכבל multimode (עד 200 מטר)

DEM-436XT-BXD
SFP 10GBASE-LR טראנסיבר דו-כיווני (ללא DDM) לכבל singlemode (עד 20 ק"מ)

DEM-CB100
כבל לחיבור ישיר באורך 1 מטר

DEM-CB100S

כבל 10G SFP+ לחיבור ישיר באורך 1 מטר


DEM-CB300
כבל לחיבור ישיר באורך 3 מטר

DEM-CB300S
כבל 10G SFP+ לחיבור ישיר באורך 3 מטר

DEM-CB50
כבל 10G CX4 לחיבור ישיר באורך 50 ס"מ

DEM-CB50ICX
כבל פסיבי 10G CX4 לחיבור ישיר באורך 50 ס"מ

DEM-CB700S
כבל 10G SFP+ לחיבור ישיר באורך 7 מטר

ספקי כח יתירים


DPS-200A
ספק כח יתיר למתגים - 60 וואט

DPS-500A
ספק כח יתיר למתגים - 140 וואט

DPS-CB150-2PS
כבל חשמל באורך 1.5 מטר לחיבור ספק כח DPS-500A

מערכת ניהול רשת SNMP מרכזית למתגים מנוהלים


D-View 7
Network Management System

D-View 6.0
מערכת ניהול רשת מרכזית D-View 6.0 SNMP
מוצרים ופתרונות | תמיכה  | חדשות  | אודות החברה |