DEM-421XTEOL EOS

Modulis XFP su 1 10G (10GBASE-SR) prievadu daugialypiui optiniam kabeliui (iki 300m)
Kur įsigyti

Aprašymas

D-Link optinis modulis DEM-421XT yra ypač efektyvus sprendimas darbui su aplikacijomis, kurioms būtinas nenutrūkstamas duomenų perdavimas optiniu kabeliu 10 Gbps greičiu. Šis Small Form Factor Pluggable (XFP) tipo optinis modulis yra suderinamas su Multi-Source Agreement (MSA) standartu. Jis turi dvipusio duomenų perdavimo jungtį LC ir užtikrina standartinį IEEE 802.3ae 10GBASE-SR sujungimą neilgų, iki 10.51875 Gbps greičiu duomenis perduodančių, optinių ryšio kanalų sukūrimui.

Duomenų perdavimas optiniu kabeliu

Šis optinis modulis yra labai efektyvus ir ekonomiškas sprendimas darbui su aplikacijomis, kurioms būtinas nenutrūkstamas duomenų perdavimas daugiamodžiu optiniu kabeliu, palaikant iki 10.51875 Gbps duomenų perdavimo greitį. Jis palaiko +3.3 V ir +5 V matinimo įtampą. Šis įrenginys yra skirtas daugiamodžiui optiniam kabeliui, veikiančiam nominaliu bangos ilgiu 850 nm, prijungti ir yra suderinamas su Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (XFP) standartu. Optinį modulį sudaro optinis siųstuvas, optinis imtuvas ir elektroschema. Jis turi metalinį korpusą, užtikrinantį viso įrenginio patikimumą.

Platus aplikacijų pasirinkimas

Šis 10Gigabit Ethernet optinis modulis idealiai tinka kuriant Ethernet duomenų perdavimo kanalus, optinius duomenų perdavimo kanalus 10 Gbps greičiu, ryšio kanalus su greitaeigėmis tinklo magistralėmis bei komutuojamas tinklo magistrales.

Bendros charakteristikos

Standartas:

  • IEEE 802.3ae 10GBASE-SX 10 Gigabit Ethernet

Optinio modulio tipas:

  • XFP (Small Form Factor Pluggable)

Jungtis:

  • Dvipusio duomenų perdavimo LC jungtis

Duomenų perdavimo greitis:

  • 10.3125 – 10.51875 Gbps

Bangos ilgis:

  • 850 nm

Kabelio tipas:

  • Daugiamodis optinis kabelis

Maksimalus kabelio ilgis:

  • 300 m

Fiziniai parametrai

Maitinimo įtampa:

  • +3.3 V ir +5.0 V

Darbo temperatūra:

  • 0º ÷ 70º C

Saugojimo temperatūra:

  • -40º ÷ 85º C

Drėgmė:

  • 0% ÷ 85% santykinė drėgmė

EMI sertifikatai:

  • FCC Class B
  • CE

Sertifikatai

Informacija užsakymui

Paveikslas

DEM-421XT/A
Vaizdas iš priekio

Parsisiuntimui

Taip pat žiūrėkite