Hızlı Arama
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Ürün Özellikleri:
1 port GE-PON ONU (10 km kadar ) TV Broadcast için
Genel Özellikler:

LAN özellikleri
+ Desteği 10BASE-T (IEEE802.3)
+
100BASE-TX için Destek (IEEE802.3u)
+
1000BASE-T (IEEE802.3z, IEEE802.3ab) için desteği
+IEEE802.3x destekler. (PAUSE çerçeve)
+
802.1Q VLAN için Destek (sekizden fazla VLAN, VID1 ~ 4094)
+ VLAN gövde, VLAN bağlantı noktası tabanlı kullanıcı ve servis tipi
+ Otomatik anlaşma desteği
+ Hızı ve polarite otomatik anlaşma (MDI / MDIX) desteği
+ 10M, 100M, 1000M elle hız ayarı
+
Ethernet paket boyutu 1522 bayt için Destek (Tag Paket)
+ Kablo Tipi: UTP (Kategori 5e)

Özellikler GEPON
+ IEEE802.3ah karşılar
+ CO gelen fiber üzerinden bağlantı ile 1 port GEPON SC konnektör
+
Kablo tipi: optik tek modlu
+
Uzaktan yazılım güncellemeleri ONU için Destek
+ Dying Gasp desteği
+
Bölücülerin ONU ile Maksimum sayısı: 32
+Port
yukarı on Hız (ONU -> OKT) - en fazla 1 Gbit / s
+
Aşağı bağlantı noktasında Hız (OKT-> ONU) - en fazla 1 Gbit / s
+
Optik alıcı Çıkış gücü: 0 ~ 4dBm
+ Alıcı hassasiyeti:-27dBm
+
Upstream için dalga boyu (ONU -> OKT) - 1310
Alt + için dalga boyu (OKT-> ONU) -1490 nm
+ Mesafe: yukarı yukarı, DPN-301 için 10km için DPN-301L için 20 km
+
802.3ah EPON için Destek
+ AES şifreleme
+IGMP v1/v2 Snooping için desteği, 16 kayıtlar etkin / devre dışı bırakılabilir
+ Port UNI (hız, çift yönlü modu, duraklatma akış kontrolü, açık / kapalı, otomatik) yapılandırın
+ Maksimum uzunluğu kare: do1522 bytes
+ Destek Ofisi adresi (ekleme, silme, MAC adresi net)
+ ONU ölen gasp
+
802.1x Supplicant desteği
+ Öğrenme MAC adresi
+ ONU Kimlik Doğrulama

Kablo TV Özellikleri (SADECE * DPN-301T)
+ Kablo TV için EPON optik girişli SC konektörü kullanın
+ RF-çıkış için SMB-tipi konnektör sağlar
+ Optik Güç girişi: -6 ~ 2dB
+
Geniş bant Kablo TV dalga boyu: 1550
+ Frekans Çıkış: 47 ~ 870MGts
+ Çıkış Seviyesi RF: 14-17dBmV/kanal

Göstergeler
Aygıtta
+ PWR
+ OPT
+ ACT
+ TEST
+ RF (* DPN-301T)

Port 10/100Mbps At
Canal +
+ Hız
+ Dubleks


Fiziksel Özellikler

Çıkış Gücü
+ 12V AC, 1.2A
+ Harici AC güç adaptörü

Çalışma sıcaklığı
0 ° 'den 40 º C

Depolama sıcaklığı
-20 ° 'den 70 º C

Nem
 %
5 'den % 95 yoğuşmasız

Sertifikalar
+ FCC Sınıf B
+ CE

Ürünler | Destek  | Haberler  | Hakkında |