Ātrā meklēšana
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Produkta iespējas:
1000BASE-SX GBIC Gigabit Ethernet Module 5.0V (550m)
Informācija pasūtījumam
Informācija pasūtījumam:

GBIC Transceiver
DGS-707
   For 1000BASE-SX, multi-mode fiber, 550 m max.

Produkti un risinājumi | Atbalsts  | Jaunumi  | Par uzņēmumu |