Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkto galimybės:
Optinis keitiklis (TX: 1310 nm, RX: 1550 nm) iš vytos poros 100BASE-TX signalo į vienamodį optinį 100BASE-FX signalą (SC jungtis, 20 km)
Parsisiuntimui:
Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |