Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkto galimybės:
SFP modulis su 1 100Base-FX prievadu vienalypiui optiniam kabeliui, maitinimas 3.3 V (iki 15 km)
Bendros charakteristikos:

Kabelio tipas:

  • Vienamodis optinis 9/125 mikronų kabelis

Duomenų perdavimo atstumas:

  • Iki 15 km

 Standartas:

  • IEEE 802.3u 100BASE-FX

Duomenų perdavimo greitis:

  • 100 Mbps

Prievado tipas:

  • Dvipusio duomenų perdavimo LC jungtis

Optinio imtuvo jautrumas:

  • -32 dBm

Išeinanti optinė galia:

  • Nuo -15 dBm iki -8 dBm

Energetinis potencialas:

  • 17 dB

Bangos ilgis:

  • 1310 nm

Fiziniai parametrai

Maitinimas:

  • 3.3 V

Išmatavimai:

  • 13.4 x 56.4 x 10.35 mm

Svoris:

  • 0.0164 kg

Temperatūra:

  • Darbo: 0º ÷ 70º C
  • Saugojimo: -40º ÷ 85º C

Drėgmė:

  • Darbo aplinkos: 10% ÷ 90%
  • Saugojimo aplinkos: 5% ÷ 90%

Vidutinis darbo laikas be gedimų:

  • 3259763 val.

Elektromagnetinis suderinamumas:

  • FCC Class B
  • CE
  • ICES-003
  • VCCI

Apsauga:

  • FDA/CDRH
  • TUV
  • UL
Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |