Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Produkto galimybės:
Dvikryptis optinis SFP modulis su 1 10GBASE-LR (be DDM) prievadu vienamodžiam optiniam kabeliui, maitinimas 3.3 V (iki 20 km), WDM (TX: 1330 nm, RX: 1270 nm)
Informacija užsakymui:
Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |