חיפוש מהיר
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
תכונות המוצר:
1000Base-SX Multi-Mode SFP transceiver (up to 550 m)
הורדות:
DIS-S301SX   1000Base-SX Multi-Mode SFP transceiver (up to 550 m)
מוצרים ופתרונות | תמיכה  | חדשות  | אודות החברה |